Jdi na obsah Jdi na menu
 


Společnost KARLSBAU Konstruktion s.r.o. provádí zemní práce v jakémkoli rozsahu. Především se jedná o hrubé terénní práce, velkoobjemové přesuny zeminy, skrývkové práce a jiné. Jsme schopni realizovat zakázky ve stísněném nebo jinak problematickém prostředí. Naši stavební technici disponují zkušenostmi s vedením rozsáhlých staveb a jsou schopni řídit mnoho stavebních procesů na jednom staveništi.

Vozový / strojový park
buld.jpgPro zemní práce používáme moderní stroje Caterpillar a  Iveco EuroCargo. Držíme krok s novými technologiemi, proto u nás dochází k obnovování a rozšiřování strojového parku. Proces obnovy strojového parku zaručuje spolu s kvalifikovanou obsluhou, vysoký pracovní výkon strojů a nízkou poruchovost, což jsou důležité faktory pro dokončení akce ve smluveném čase a spokojenost zákazníka .

Pro úspěšné dokončení zakázky společnost KARLSBAU Konstruktion s.r.o. klade velký důraz na bezpečnost, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

Provádíme:
výkopy základů a základových pásů
výkopy pro bazény
terénní úpravy rovinných i svažitých terénů
nakládání a přemísťování zeminy a jiných materiálů
rovnání a svahování terénů
zemní práce ve stísněných podmínkách
hloubení rýh pro inženýrské sítě (vodovod, plynovod, kanalizace)
výstavba zpevněných ploch a komunikací
jiné zemní či výkopové práce

Zemní práce jsou nejdůležitější částí každého projektu. Před započetím zemních prací se vždy provádí důsledné geodetické zaměření, geologický a radonový průzkum, poněvač pevný základ je základ každé dobré stavby .