Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zateplení budov

Revitalizace bytových domů
Společnost KARLSBAU
Konstruktion s.r.o nabízí vlastníkům a správcům budov komplexní projektové, inženýrské a stavební služby v oblastech zateplování, regenerace a obnovy budov.

pan-sit.jpgProgram revitalizace je program komplexní opravy důležitých funkčních částí budovy, provedený v rámci jednoho projektu, který může mít několik etap technicky na sebe navazujících. Revitalizace sestává v závislosti na vyhodnocení současného stavu domu a zahrnuje mimo jiné:


zateplování fasád budov
sanace balkónů – výměna zábradlí, zasklení balkónů, oprava izolace a dlažeb
konstrukční, statické a sanační úpravy
výměna okenních výplní, dveří a vstupních portálů
rekonstrukce a zateplení střech
rekonstrukce elektroinstalací
rekonstrukce výtahů
tepelná čerpadla pro bytové domy

Přínosy zateplení
Hlavním přínosem je úspora energie, jejíž ceny neustále rostou. Není ale jedinou výhodou. Kvalitní zateplení s sebou také nese zvýšení tepelné pohody po celý rok, zlepšení akumulace zdiva a snížení statického namáhání budov poklesem teplotních rázů. V neposlední řadě bude Váš dům opět vypadat jako nový a tím se zvýší atraktivita prostředí.

Mimo stavební činnosti nabízíme i zajištění komplexních služeb:
vypracování projektové dokumentace pro stavební řízení
vypracování energetického auditu
vypracování průkazu energetické náročnosti budovy
vyřízení stavebního povolení či ohlášení stavby
vyřízení kolaudace

dum-polys.jpgPředkládáme zajímavou nabídku na realizaci komplexní revitalizace za nejvýhodnějších cenových podmínek. Svými zkušenostmi přispějeme k výrazným úsporám Vašich finančních prostředků.

Cílem tohoto programu je rovněž minimální časová účast a zatěžování zákazníka při vyřizování všech nutných formalit a činností před zahájením a v průběhu revitalizace.

Kvalitu staveb považujeme za zásadní hodnotu. Společnost KARLSBAU
Konstruktion s.r.o je odborně způsobila ve zhotovení vnějších zateplovacích systémů, výměně oken a dveří, rekonstrukcí střech atd. a využíváme osvědčené, certifikované materiály nejvyšší kvality a dokonalého systému řízení kvality a tak můžeme zákazníkům poskytnout nadstandardní záruční lhůty na veškeré provedené práce.

Pevná cena rekonstrukce je uvedená ve smlouvě o dílo. Přílohou smlouvy o dílo je podrobný položkový rozpočet. V případě, že si zákazník objedná jakékoliv změny nad původní rámec, musí být tyto úpravy schváleny zákazníkem ještě před jejich provedením.

Veškeré uvedené služby poskytujeme tzv. "na klíč". Rádi se zúčastníme důležitých jednání (výboru, shromáždění vlastníků bytů atd.) na kterých se bude o případných revitalizacích rozhodovat, abychom poskytli úplné informace a odpověděli na veškeré dotazy.