Jdi na obsah Jdi na menu
 


Společnost KARLSBAU Konstruktion s.r.o je moderní společnost působící především na západě a severozápadě Čech. Společnost je díky svým zkušenostem schopna nabídnout komplexní dodávky novostaveb a rekonstrukcí z celého spektra pozemních staveb. KARLSBAU Konstruktion s.r.o. byla založena v roce 2000, ale fakticky na trhu působíme již od roku 1992 v podobě fyzické osoby. Na začátku svého podnikaní jsme prováděly dodávky větším firmám a od vzniku společnosti s ručeným omezeným realizujeme zakázky samostatně. Vznik stavební společnosti byl motivován především možností realizovat zakázky většího objemu, koncentrací strojního a materiálového vybavení, a posílení tvůrčího potenciálu. V současné době se naše společnost specializuje na veškerou stavební činnost v rámci pozemního stavitelství, dodávky technologií, projektovou a inženýrskou činnost.

V rámci rozšíření naší činnosti, snahou vyhovět požadavkům našich zákazníků a spolupráci se zahraničními investory, ukázalo se, že je za potřebí rozšířit firmu o specialisty ovládající i cizí jazyky, především německy, rusky. Vstup na mezinárodní trhy pro nás znamenal znalost moderních stavebních technologií, která se aktivně používá v rozvinutých evropských zemích. V současné době společnost KARLSBAU Konstruktion s.r.o disponuje kvalitními kmenovými zaměstnanci, jimž neustále zvyšuje odbornou kvalifikaci. O našem neustálém profesionálním rozvoji hovoří naše poslední dokončené objekty.

Značka KARLSBAU Konstruktion s.r.o pod sebou sjednocuje několik dalších firem, jejichž předmět činnosti vhodně doplňuje a rozšiřuje původní stavební specializaci.

Za celou dobu existence společnosti KARLSBAU Konstruktion s.r.o se snažíme poskytovat kvalitní služby, aby naši zákazníci na nás mohli plně spoléhat a důvěřovat nám. Opakované zakázky renomovaných investorů jsou nejlepším důkazem, že se nám daří odvádět kvalitní práci ke spokojenosti zákazníků.